Strona główna | O nas | Kontakt | Informacje praktyczne


Galeria - Konie
Gutowo k/Wrześni


centrum kolonii i obozów

WŁOCHY Adriatyckie. 12-18 lat (sz). KOLONIE I OBOZY LATO 2018 JUŻ OD 04.12.2017     
Pokaż cennik         ZarezerwujPROGRAM PODSTAWOWY:


DZIEŃ 1:

Wyjazd z Polski, przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

DZIEŃ 2:

Przyjazd na Riwierę Adriatycką, zakwaterowanie w obiekcie (od godz. 16:00), zapoznanie się z okolicą i bazą. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3-7:

Wypoczynek i realizacja programu

- plażowanie na plażach Cesenatico, kąpiele w morzu,
- zwiedzanie urokliwych, pełnych romantyzmu i tajemniczych uliczek Cesenatico i Rimini,
- gry, mecze, zawody sportowe, konkursy,
- wieczorny wypad do Rimini: dla chętnych dyskoteka Carnaby lub Altromondo (uczestnicy 16+, wstępy dodatkowo płatne ok. 10-15 EUR/wstęp), spacer nadmorskim bulwarem, udział w aktualnych wydarzeniach w mieście,
- 2 dni zabawy w Mirabilandii,
- wycieczka do Mirabilandii – największego parku rozrywki na Riwierze Adriatyckiej. Mający 30 ha park podzielony jest na strefy tematyczne (atrakcje: dla dzieci, przygodowe, w krainie Majów, tradycyjne atrakcje z wesołych miasteczek, wszelkiego rodzaju pojazdy wodne, drogowe i szynowe, miasteczko filmowe);
- dla chętnych (w drugim dniu pobytu w Mirabilandii) możliwość wejścia do Mirabilandii Beach – aquaparku o tematyce karaibskiej, w którym do dyspozycji odwiedzających są baseny, zjeżdżalnie i plaże – dopłata 10 EUR (dla chętnych; min. 10 osób).

DZIEŃ 8:

Śniadanie, wyjazd z Riwiery Adriatyckiej i przejazd w kierunku Rzymu. Po drodze odwiedzimy Asyż ze słynną bazyliką św. Franciszka, spacer uliczkami „kamiennego miasta”. Przejazd w okolice Rzymu, obiadokolacja i nocleg.DZIEŃ 9:

Śniadanie, przejazd do Watykanu, gdzie zwiedzimy bazylikę św. Piotra, następnie w Rzymie zobaczymy zamek Anioła, Piazza Navona, Panteon, fontannę di Trevi, plac Wenecki, Forum Romanum i Koloseum (z zewnątrz), Łuk Konstantyna. Przejazd do Umbrii/Toskanii, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 10:

Śniadanie, przejazd do Wenecji, w której spędzimy 9 godzin. Transfer kanałem do placu św. Marka, gdzie zwiedzimy bazylikę św. Marka, pałac Dożów (z zewnątrz), słynny most Westchnień, wieżę zegarową, dzwonnicę (z zewnątrz), Ponte di Rialto. Wieczorem kolacja w formie suchego prowiantu. Przejazd nocny przez Austrię i Czechy do kraju.

DZIEŃ 11:

Przyjazd do Polski.

PROGRAM FAKULTATYWNY:
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 15 osobach chętnych.

Republika San Marino 19 €

Wycieczka do jednego z najmniejszych krajów Europy, spacer na szczyty Monte Titano, zobaczymy m.in. stare miasto, bazylikę San Marino, przełęcz Czarownic, połączone murem zamki obronne San Marino.

ZAKWATEROWANIE:


- Riwiera Adriatycka: hotel Majestic*** – położony 100 m od morza i plaży w dzielnicy Valverde w Cesenatico, zaledwie 20 km od Rimini. Kameralny obiekt z 36 pokojami dla 3 i 4 osób, każdy z pokoi wyposażony w łazienkę, balkon, telewizor, telefon. Klimatyzacja w pokojach w godzinach 22:00-6:00. Część pokoi ma widok na morze. W hotelu serwowane są dania kuchni włoskiej. W hotelu znajduje się ogród ze stolikami, a także leżaki do wypoczynku, stół do ping-ponga, zadaszona tawerna, sala, gdzie mogą być urządzane dyskoteki oraz wieczory karaoke.

- okolice Rzymu, Umbria/Toskania: hotel **/***, pokoje 3-, 4-osobowe z łazienkami (łóżka pojedyncze i piętrowe).

WYŻYWIENIE:
3 posiłki dziennie w czasie pobytu na Riwierze Adriatyckiej; pierwsze świadczenie w obiekcie: obiadokolacja, ostatnie: śniadanie. Pozostałe świadczenia żywieniowe zgodnie z opisem w programie.

ZAPEWNIAMY:
Transport autokarowy, 8 noclegów we Włoszech (6 noclegów na Riwierze Adriatyckiej, 1 nocleg w okolicach Rzymu, 1 nocleg w Umbrii/Toskanii), wyżywienie, realizację programu, wjazdy do miast, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

ZABIERZ ZE SOBĄ:
Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową do Włoch. Obowiązkowe wydatki programowe: ok. 69 EUR (w tym: wstęp do Mirabilandii – ok. 20 EUR, wstępy na plażę – ok. 20 EUR, zestaw audio w Watykanie i Rzymie – ok. 4 EUR, bilety na metro w Rzymie – ok. 6 EUR, rejs kanałem w Wenecji – ok. 8 EUR, usługi przewodników – ok. 11 EUR), kaucja zwrotna w hotelu 10 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera według własnego uznania (nasza sugestia to ok. 70 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.


        Powrót         Pokaż cennik         Zarezerwuj
Członek Polskiej Izby Turystyki i Konsorcjum Wielkopolskch Biur Podróży

CENTRUM KOLONII I OBOZÓW
61-777 Poznań, ul. Woźna 7
tel.: 61/8553268, 8517322, 8530954; fax: 61/8516640
tel. dla Agentów: 61 851 73 22
e-mail: biuro@kolonieobozy.pl

© 2001-2017 B.P. AGENDA     Created by: VIRTUALIS | V-STAT